Ore smart per ios dhe android

Shitet nga: Ora 29 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore smart me bluetooth e pershtatshme per dore shum praktike me rrypa te mire ..ora eshte e re e pa perdort ..ora e ka vendin per kartel dhe per memorie card ...baterin e mban 2 dite ..ka mundsi me lidh edhe me tel permes bluetooth e perkrah edhe androidin edhe iosin... qmimi eshte 70€ mund te shkruani edhe ne viber ne kete nr 049355944 .. prej ores 10:00 deri 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim