Ore t'menqur me aplikacione te telefonit

Shitet nga: Besart 12 Jan 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren aplikacione te menqur n gjendje t rregullt e pa perdorur e re ne paketim dhe e ka me sim karteln me shti kareteln per me fol kursi edhe memory card
per muzik apo foto ka blototh qe lidhet me ni tlefon tjeter apo edhe mi transferu: Ndrrim i mundesh me naj iphon 4 snsmsung galxy s 4 ose edhe iphone 5 ose 6
dubai po vetum te jet i rujtum edhe t i ket aplikacionet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim