SHITET KOMPLETI (SINGJIR) I QAFES DHE DORES

Shitet nga: Shitsi 07 Maj 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes KOMPLETIN (Singjirin) Per QAF DHE DORE SINGJIRI ESHTE MATERIAL (STAINLES-STEEL) 316L NJERI NGA MATERIALET QE NUK DALLOHET NGA NGJYRA PREJ ARI QE NUK I HEKET NGJYRA AS NUK NDRYSHKET SINGJIRI ESHTE SHUM I BUKUR PER ME SHUM INFO SHIKO FOTOT ORIGJINALE TE KOMPLETIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim