Sinxhir te sermit dhe or dore

Shitet nga: amir 20 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
shes oren e dores si dhe sinxhirt e fytit dhe dores te argjendit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim