Smart Watch ( Ore e Menqur )

Shitet nga: Granit 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes smartwatch i ri dhe ne gjendje te rregullt. Ka kamer 2,0 MP per foto dhe video mundeni me lidh dhe me bluetooth ku pastaj mund te beni edhe thirrje ose te pranoni thirrje po ashtu edhe sms. Ka aplikacionet: Alarm, Calendar, Calculator, Profiles, File Manager, Audio Player, Theme Settin, Camera, Video recorder, etj e. Po ashtu mund te vendosni Sim Card dhe Memory Card. Mund te kontaktoni edhe ne Viber : 049416473 kurse Mobil: 049549365
Çmimi i pa diskutushem !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim