TË REJA ..Dy çanta krahu+1 kapelë..made in Holland

Shitet nga: mitro. 28 Gsh 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Te reja dhe t'sapoardhura nga Holanda:
Çanta me 7 xhepa→ 9€
→ U SHIT kjo çanta me 1 xhep → 5€ ←
kapela → 3€
Nese i merrni çanten+kapelen bashke = 9,90€
Mos m'thirr ne Viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim