Thorr mdm

Shitet nga: Valon 22 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes or orxhinale zvicrrane thorr mdm orginale kush osht i intersum let lajmrohet une ndodhem jasht vendit por i intersuari let me kontaktoj me tel dhe ja bajm zxhidhjen ose bajm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim