U SHIT...flm merrjep ...14€…Orë dore duo-digjitale

Shitet nga: 045407666 13 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
E sapoardhur nga Eu.→ orë digjitale duo(me akrepa dhe numra digjital..shih fotot)...ora eshte e re PAperdorë...ore sportivo-ushtarake...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim