U SHIT → orë dore me kurdisje..

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 02 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
E posaardhur nga Zvicrra,ore dore shume e ruajtur...ore me kurdisje dhe shume precize...e markes WINNER...rrypin lekure(plus 1 rryp tjeter t'ri gratis e jap),i ka numrat romak dhe shume elegante...35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim