U SHIT→Orë dore STORM ofertë 3 ditore

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 30 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren e dores STORM e ardhur nga Suedia..shih fotot...shume precize dhe kunder ujit...me date..dhe numra/akrepa fosfor...vetem 18€ ...ore jo e madhe(dmth me format te mesem madhesie..)..
Viber 045 407666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim