Zingjiri Mbretëror i Plot nga Argjendi

Shitet nga: Kenan 25 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes zingjirin punim(Mbretëror) nga Argjendi 925
Eshte 85gram i rëndë , 50cm i gjatë dhe 5mm i trashë
Na Kontaktoni në; 044 155 461 049 155 461
Çmimi 84 Euro

Shum pak i perdorun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim