maister anker

Shitet nga: jeton 20 Jan 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
shite ora quartz origjinal ne gjendje shume te mire ora eshte kunder ujit dhe akrepat jan fosfore duken naten qelsi i oraes ne gvint navoj dimenzijoni eshte 44mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim