shitet

Shitet nga: bel 28 Dhj 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
shes unaz dhe zingjir per fyt nga argjendi 925
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim