u shitén→Ray Ban Syza→

Shitet nga: 045407666 16 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Syza jo të mëdha...TË REJA dhe te sapoardhura nga Holanda...syza dielli(shih fotot) te markes se njohur Ray Ban 19€......viber 045407666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim