u shitën→Swatch dhe Charles Delon→ 2 ora dore

Shitet nga: 045407666 09 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Ofertë 3ditore!Te ardhura nga Eu.shume te rujtne..ore dore SWATCH(origjinale) shih fotot dhe ore dore Charles Delone digjitale & origjinale...shih fotot....
Swatch ora= 15€
Charles Delone= 7€
nese i merrni dyjat i jap më lirë!
viber: +37745407666 (mesazh 24h)...(thirrje 11-23h)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim