u shit,flm merrjep..→oré dore "Moretime"..

Shitet nga: viber 045407666 20 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
E sapoardhur nga Holanda..ore e madhe, shume e ruajtur dhe elegante...shih fotot..
Markë e njohur në Eu. "Moretime"
#Viber 045 407 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim