Gershere per floke

Shitet nga: Riad 04 Dhj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Gershere te reja te pa perdorura 6 inch seti shitet komplet gershere dhe rralluese per floke .. kontakti ne kete nr shkruani edhe ne viber 049355943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim