Ora silikon dhe nga plastika e bute

Shitet nga: privat 30 Tet 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
ore e re pa perdore silikon.
tregon oren,daten,muajin,vitin.
numrin e tel. ua dergoj me email.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim