SMART WATCH ore e menqur me whatsapp dhe viber

Shitet nga: smart 14 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Smart watch eshte ore e menqur e cila lidhet me bluetuth me telefon dhe ka te instaluar whatsapp dhe viberin ne te cilen mund te shkruani ne ta ose te flisni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim