Shitet inventari dhe malli

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Bizhuteri 04 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shitet inventari dhe malli Bizhuteri,qanta,ora,parfima etj. Per me shume info na kontaktoni ne 044206140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim