Smart Watch

Shitet nga: Rifat 19 Nën 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Smart Watch osht shume e perdorshme dhe univerzale per te gjitha llojet e telefonave te menqur iPhone samsung... Smart Watch ka vendin ku ti vendoset sim kartela dhe konektohet me bluetooth
Ka mbushsin e vet.
ORA OSHT KOMPLET E RE DHE VJEN E PAKETUAR.
Function:
Passometer,Fitness Tracker,Sleep Tracker,Message Reminder,Call Reminder,Answer Call,Dial Call,Remote Control,Push Message
Language:
English,Russian,Spanish,Portuguese,Turkish,Italian,French,German
Compatibility:
All Compatible
Style:
Fashion
System CPU:
MTK6260A 533MHZ
Frequency Band:
GSM 850/900/1800/1900 MHZ
Bluetooth:
Bluetooth 3.0
Storage:
RAM 128M+ROM64M
Screen size:
1.56inch
Camera:
2.0M
SIM Card:
Single SIM Card (Micro SIM Card)
kontakti edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim