Smart watch me kamere

Shitet nga: Smart 23 Dhj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shitet ora smart watch e pershtatshme per gjitha llojet e telefonave si android dhe ios..ora eshte e pa perdorur.ore konektohet permes bloetooth me telefonin tuaj..ka vendin edhe per kartel dhe memorie card...shkruaj edhe ne viber .. 049355943 qmimi i pa diskutueshem 50 fiks bejm edhe ndrrim me naj telefon me ndrrim qmimi i ores eshte 65€...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim