Zingjir fyti dhe i dores 925 ZBRITJE

Shitet nga: Zingjir 28 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shiten zingjiret e Argjendizuar Model 925 Silver Plated (set i fytit dhe i dores) Chanel / punim mbreteror model i ri , zingjiri eshte i ri paperdor eshte i posa ardhur nga Gjermanija ka 68 gram ,Nderrimi i mundshem preferoj ndoj smart phone.


Samsung , Galaxy ,Iphone 4s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim