Blejm monedha te vjetra te hekrit

Shitet nga: Xxxxx 19 Gsh 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shesum blejm monedha te vjetra te hekrit dhe te letres nakontaktoni ne nr tel 049/698/992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim