CD - Old Time

Shitet nga: Sadik 03 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes CD pllaka te medha te muzikes se vjeter ne gjuhen angleze , CD-jat i posedoj qysh nga vitet 80' .
Muzike Jazz , Rock , Blues etj. Te kengetareve te ndryshem si Michael Jackson , Elvis Presley , B.B King , Ray Charles, The Beatles etj. Me kopertina origjinale dhe kan me se paku 30 vite nga prodhimi i tyre .

Jan te limituara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim