INTERESANTE: Sofra t'vjetra 55 vjeç.& Peshqi t'b..

Shitet nga: Nexhati 17 Mar 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shih fotot: i shes apo ndrroj,keto 2 sofra origjinale,t'vjetra mbi 50vjet..poashtu i shes(apo ndrroj me ndonje telefon etj...)edhe keto koka peshqi(t'gjitha llojet)...peshqi te ballsamuar dhe te lyer me llak...Si sofrat si peshqit te pershtatshem per restorane t'ndryshme...vetem bleres serioz ju lutem! Shif fotot e tyre..Çmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim