Bofer per vetur

Shitet nga: titi 18 Qer 02:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
shes boferin per vetur me perforcues aktiv me 3 dalje boferi posedon 2 boksa 10 inq si dhe driten neon brenda pasqyre eshte odigjinal me ka ardhur nga zvicrra 049/044 214 650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim