DJ TONY

Shitet nga: Jeton 03 Krr 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bejme muzike ne dasma dhe gezime tjera familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim