Klarinet

Shitet nga: Bajram 02 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Klarinet shum i rujtum shum pak i perdorur si i ri i ardhur nga Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim