Klarinet Buffet B12

Shitet nga: Refki 25 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Shes Klarinetin Buffet Crampon B12 i firmes se njohur nga Parisi, klarineti eshte shum i ruajtur dhe punon shum mir, ka dhe 3 pipa rezerv.
Te interesuarit mund te me kontaktojn ne ket tel:
049397885 , jeni te mirseardhur te vini ta shikoni dhe provoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim