Gitare akustike Yamaha F310 dhe qanta

Shitet nga: afrim 20 Shk 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Gitarja eshte ne gjendje te rregullt akordimin e man shume gjate pa gajle telat e reja i ka dadario le te lajmrohen vete blersa serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim