Kamion

Shitet nga: Misar 02 Nën 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shesh kamion mercedes 312 d nga zvicrra sa po ardhur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim