Kitara Akustike / Ibanez

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AudioStore 17 Nën 17:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Audio Store ofron ne shitje Paisje Muzikore dhe Aksesore ...

Instrumente , Zerime profesionale , Studio Paisje dhe aksesore te ndryshme ...

Na kontaktoni apo vizitoni www.audiostoreks.com

Per te gjitha blerjet transporti gratis deri n'dere të Shtëpisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim