Kitare Takamine

Shitet nga: Mehmet Mehmeti 13 Dhj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitare takamine ne gjendje te rregullt dhe shume profesionale!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim