Kitare elektrike dhe elektro-aukustike

Shitet nga: Kitara 24 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitare elektrike dhe elektro-aukustike ,
Kitaret jan të ardhura nga Gjermaia,jan ne gjendje shum tê mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim