Sharki turke

Shitet nga: ????? 12 Mar 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shes sharki turke ësht shum e mir ka edhe tingujt shum të mir nese jeni të interesuar mund të na kontaktoni ne nr e telefonit 049-484-554 dhe 044-747-424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim