Korg pa 800

Shitet nga: korg 07 Maj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Sintin korg pa800 ne gjendje te rregullt me ritme full dhe me kufer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim