Korg Pax4

Shitet nga: Korg Pax4 29 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Korg
Modeli: Pa
Korg pax4 , I Ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim