Pianino

Shitet nga: Besi 25 Krr 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Pianino e ardhur nga Gjermania,
Cmimi i voliteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim