YAMAHA PSR-550 PROFIKEYBOARD

Shitet nga: Yamaha Profikeyboard 31 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Yamaha Profikeyboard

I pa perdorur i ri...

Tel...Viber... +38649271521
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim