piano - pianino

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ad libitum 15 Maj 01:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten Pianino te ardhura nga Zvicra. Pianinot jane ne gjendje shume te mire teknike dhe me çmime te volitshme. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr. e telefonit 049-188-991 dhe 049-526-721 ose mund te na vizitoni ne ambientet e Shoqates AD LIBITUM.

Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim