Satelita Omnitronic

Shitet nga: bardh 28 Jan 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dy satelita omnitronic 400 waat rms 200 waat pothuajse te ri jan shum pak te perdorun
Viber-+38649479804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim