Denon MC 2000

Shitet nga: Salih 12 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes kontrollerin DENON MC-2000 i ri (pa perdorur), me program Serato Intro. NUK beje ndrrime, perveq me Numark mixtrack pro 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim