Dj Controller DDJ Wego

Shitet nga: Meti Alia 03 Nën 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet pioneer ddj wego controler ne gjendje te shkelqyer punon ne virtual dj,CD me program per virtual dj e ka i perdorur 1 muaj, komplet pershkrimin shikoni ketu
https://www.youtube.com/watch?v=SmV1Yn3BGdU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim