Dj tony muzike per dasma. Kontakt ne viber

Shitet nga: Jeton 11 Gsh 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dj tony
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim