Dynacord D-Lite 15.3

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AudioStore 17 Nën 17:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Audio Store ofron ne shitje Paisje Muzikore dhe Aksesore ...

Instrumente , Zerime profesionale , Studio Paisje dhe aksesore te ndryshme ...

Na kontaktoni apo vizitoni www.audiostoreks.com

Per te gjitha blerjet transporti gratis deri n'dere të Shtëpisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim