Japim Zamdhues Zëri per Dasma dhe Ahenge

Shitet nga: Armend 06 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Japim Zmadhues zeri per dasma dhe ahenge me per shim info thirrni ne Tel 049832255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim