Mixet

Shitet nga: privat 05 Dhj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet mikseta per studio ose per ata qe deshirojn te behen digjej mund te kontaktoni ne nr 049170116 osht edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim