Radio 120 W

Shitet nga: Arsim 22 Gsh 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet radio 120 W me CD qmimi 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim