Shes mikseten omnitronic

Shitet nga: Bardh 22 Jan 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   175 EUR

Komuna: Mitrovicë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten omnitronic RS-1222 recording 9 kanalsh shum pak e perdorun ngjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim